Pekińczyki

Nasza wyjątkowa pasja przerodziła się w pracę zawodową. Hodowla psów rasowych wymaga od nas nieustannego zaangażowania. Czuwamy nad prawidłowym rozwojem Pekińczyków, zapewniając im odpowiednią dawkę ruchu, konieczne szczepienia, zabiegi pielęgnacyjne oraz stałą opiekę weterynaryjną. Gwarantujemy czystość krwi oraz profesjonalne szkolenia. Nasi czworonożni przyjaciele nie raz zwyciężali w prestiżowych konkursach i wystawach.

Prowadzimy naszą rodzinną hodowlę z pełnym zaangażowaniem, otaczając opieką zarówno szczeniaki na sprzedaż, jak i dorosłe osobniki z rodowodem. Przestrzegamy międzynarodowych standardów i regulaminów opracowanych przez cenioną na całym świecie organizację FCI.

Kochamy zwierzęta i pragniemy zapewnić im doskonałą opiekę. Właściciele mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby Pekińczyki na sprzedaż otrzymały indywidualnie opracowany, pełnowartościowy program żywieniowy. Poznaj naszą wesołą gromadę i przekonaj się, jak łagodna i przyjazna jest to rasa.