O hodowli

O hodowli Rainbow Of Happiness

Rainbow Of Happiness FCI to krakowska hodowla Shih Tzu & Maltańczyków, prowadzona przez osoby całkowicie zakochane w tej rasie psów – pięknych, inteligentnych i bezkonfliktowych zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak również inne zwierzęta. Wyjątkowy charakter oraz urocze usposobienie sprawiły, że towarzyszą nam od lat i nie możemy bez nich żyć. W naszej hodowli wszystkie pieski Shih Tzu są czyste pod względem rasowym, zdrowe i właściwie odchowane, co jest wynikiem naszego ogromnego doświadczenia oraz miłości do tych czworonogów.

Dorosłe psy
Naszym dumnym i zwycięskim na wielu polach samcem jest piesek Makbet – wielokrotny polski ,słowacki ,mołdawski czempion, który zdobywa tytuły już od wczesnych lat życia. Powodem do dumy są również nasze suczki – Niki, Zoja , Rozita i Rumba, zawsze piękne i eleganckie, które odnosiły wielokrotnie sukcesy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, zdobywając laury w Bułgarii, Rumunii czy na Słowacji. Wymienienie wszystkich tytułów, jakie zdobyły nasze Shih Tzu zajęłoby zbyt wiele miejsca, dlatego zapraszamy do działów w całości poświęconych poszczególnym pieskom.

Szczenięta
Posiadamy szczeniaki Shih Tzu, które odchowane są w odpowiedni sposób, by swoim zdrowiem oraz pogodnym usposobieniem imponowały przyszłym właścicielom. Zapewniamy im najlepsze warunki do rozwoju, poprzez optymalną przestrzeń, należycie wyselekcjonowane karmy, a także dając czworonogom to na co najbardziej liczą, a więc miłość i zainteresowanie. Shih Tzu na sprzedaż odwiedzają naszego fryzjera, są szczepione i posiadają stałą opiekę weterynaryjną, dlatego macie Państwo pewność sprowadzenia do swojego domu wspaniałego, pięknego przyjaciela.

Gwarancja uczciwości
Kieruje nami wiele lat doświadczenia, pasja oraz miłość do psich przyjaciół. Dlatego też możecie Państwo liczyć na profesjonalizm i uczciwość, a także pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Jesteśmy rodzinną hodowlą w Krakowie, traktujemy każdego psa indywidualnie i doskonale wiemy jakich działań należy się podjąć, aby małe szczenię wyrosło na silnego, zdrowego i pełnego życia czworonoga.

Bo nic nie ogrzeje serca tak, jak jego zimny nos…