Shih tzu

Wkładamy wiele serca i zaangażowania w opiekę nad naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Hodowla psów Shih Tzu, którą prowadzi zespół prawdziwych profesjonalistów, odbywa się zgodnie z regulaminami i standardami opracowanymi przez FCI. Jest to prestiżowa, międzynarodowa organizacja kynologiczna.

Zapewniamy doskonałą opiekę zarówno szczeniętom, jak i naszym dorosłym, rasowym psom. Dbamy o ich prawidłowy rozwój oraz nienaganny wygląd. Utrzymujemy stały kontakt z placówkami weterynaryjnymi. To dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy zdrowe i pełnowartościowe programy żywieniowe. Naszym czworonogom zapewniamy także odpowiednią dawkę codziennego ruchu.

Nasza rodzinna hodowla Shih Tzu gwarantuje czystość krwi oraz zapewnia właścicielom profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy. Nasi wyjątkowi pupile posiadają rodowody i są częstymi bywalcami międzynarodowych wystaw, podczas których zdobywają najwyższe wyróżnienia. Odwiedź nas, a z pewnością pokochasz tę rasę tak mocno, jak my.