Maltańczyki

Pragniemy odwdzięczyć się naszym czworonożnym przyjaciołom za ich bezwarunkową miłość i oddanie, zapewniając im profesjonalną opiekę. Regularne szczepienia, duża dawka ruchu każdego dnia oraz stałe wsparcie weterynaryjne. Tak wygląda nasza rodzinna hodowla. Maltańczyki to rasa o wyjątkowej urodzie oraz łagodnym usposobieniu, która z powodzeniem startuje w wielu prestiżowych wystawach.

Przestrzegamy wyznaczonych zasad, zgodnie z którymi powinna odbywać się hodowla psów. FCI jako międzynarodowa organizacja kynologiczna, opracowała szereg standardów i regulaminów wystawowych oraz szkoleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o zdrowie i wygląd naszych pupilów, a także eliminować z populacji dokuczliwe choroby genetyczne.

Pod naszą opieką znajdują się zarówno szczenięta, jak i dorosłe Maltańczyki. Każdy rasowy pies na sprzedaż otrzymuje indywidualny i zbilansowany program żywnościowy. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który oferuje właścicielom pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.